Hakkımızda

1996 yılında kurulan Profil Design, 25 yıldır eviniz için hayatınızı kolaylaştıracak akıllı ve fonksiyonel çözümler, yaşam alanlarında farklılık yaratmak isteyenlere özgün seçenekler sunuyor.

Almanya'nın dünya markası olan Dolap Sistemleri mekanizmaları üreticisi Raumplus firmasının Türkiye temsilcisi olan Profil Design'da ürünler tüm beklentilere cevap verecek şekilde, kişinin yaşam tarzı ve alışkanlıklarını göz önüne alarak, bu kriterlerin mekanın ölçülerine uygun olarak değerlendirilmesiyle ve günümüzün moda trendlerine uygun çizgide tasarlanmaktadır.

Profil Design'in ürettiği her ürün, kullanıcısı için özel olarak tasarlanıp çağdaş üretim teknikleri ile 1.sınıf malzemelerle üretildikten sonra tecrübeli montörler tarafından montajı yapılmaktadır.

Bu çalışmaların gerisinde 25 yıllık Profil Design vizyonu ile yoğrulmuş profesyonel bir tasarım ekibi, CNC makinalarla donatılmış modern üretim tesislerinde eğitimli teknikerleri ve tecrübeli montaj ekipleri yer almaktadır.

İşlevsel çözümler kaliteli ve estetik üretimi, satış sonrası hizmeti ilke edinen Profil Design markası, mobilya sektöründeki 25 yıllık mazisinde, yaşadığı yeri önemseyen binlerce mutlu müşteri zincirinden güç alarak marka değerini sürekli olarak yukarılara taşımaktadır.